Тематична зустріч студентів у виконкомі Тернопільської міської ради

Тематична зустріч студентів «Місцеве самоврядування: сучасні підходи і проблеми в контексті децентралізації влади» у виконкомі Тернопільської міської ради відбулася з Юрієм Дейнекою (кандидат економічних наук, доцент) – начальником управління стратегічного розвитку міста, Іриною Недожоліною – заступником начальника управління організаційно-виконавчої роботи та Ольгою Заверухою – заступником начальника упрвління в справах сімї та молоді.

Після короткого привітання, учасники обговорили широке коло питань, які цікавили студентів. Зокрема:

– як організована діяльність міської ради та її виконкому; в якому стані взаємодія з Тернопільською обласною державною адміністрацією з вирішення місцевих проблем (у т.ч. утилізації сміття), а також із розвитку місцевого самоврядування на засадах децентралізації влади;

– як реалізується Стратегія соціально-економічного розвитку міста на 2015-2020 рр. та Програма на 2017 р.; чи буде побудована велоструктура міста; чи справді буде реалізований проект побудови системи аерації на Тернопільському озері для відновлення екосистеми водойми;

– які перспективи Тернополя як європейського міста: що реально дає нам широке міжнародне співробітництво (зовнішньо-економічна діяльність, міжнародні зв’язки, туризм); як впроваджуються стандарти якості управління; на якому етапі розвиток електронного врядування та ін.

Непідробний інтерес викликало і обговорення Молодіжної політики міської влади та участі студентства в її реалізації, а також підготовка до Студентської республіки – 2017, яка відбудеться 25-27 червня.

Цікаві розповіді господарів та їх конкретні відповіді на запитання, а також висока активність студентів обумовили взаємне задоволення від зустрічі, а також домовленість про зустріч у наступному семестрі. Фото: 1) перед входом до Тернопільської міської ради; 2) фото на згадку в залі засідань міської Ради).

(Викладач – Рудакевич Марія Іванівна, професор кафедри економіки та фінансів, д.н.д.у.).