ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ТА ЙОГО РОЛЬ У ЖИТТІ

хто навчиться керувати

часом з користю.

Альберті

20 березня 2018 року  у 8-А класі урок фінансової грамотності провела к.е.н. доцент кафедри «Менеджмент у виробничій сфері» ТНТУ ім. І. Пулюя Юрик Наталія Євгенівна. Вона провела заняття на тему «Тайм-менеджмент та його роль у житті» .

Довідка: «Тайм-менеджмент – це вміння так розподілити свій час, щоб не довелося працювати вечорами і по вихідних».

Пані Наталя розповіла про те, що перші згадки про облік витраченого часу зустрічаються ще в працях римського мислителя Сенеки, який пропонував це робити з точки зору позитивних та негативних емоцій, наголошуючи на тому, що необхідно займатися самоаналізом і фіксуванням тих моментів, які встигла людина виконати за певний час. Разом з учнями встановили, що виступає «викрадачами часу».

А, також, виділили основні принципи тайм-менеджменту, яких потрібно дотримуватися людині, щоб повірити в себе:

1. Почніть планувати свої дні (чи то вихідні, чи робочі дні).

2. Заведіть щоденник, блокнот і фіксувати в нього свої цілі, завдання, плани, думки.

3. Будьте Юлієм Цезарем. Тобто будуйте блоки, в які ви будете включати виконання подібних за характером завдань.

4. Навмисно усамітнюйтеся і встановлюйте «неприйомні» години.

5. Будь-якими способами уникайте затягування роботи.

6. Встановлюйте собі крайні терміни.

7. Увечері проаналізуйте  прожитий день, оцінюючи свої проблемні місця.

Принципи тайм-менеджменту допоможуть стати впевненими в собі, позбутися негативних відгуків, спрямованих на вашу адресу, а найголовніше, встигнути зробити всі ваші справи і бути задоволеним собою.