Екскурсія на ДП ПрАТ «Оболонь»

19 квітня 2018 року студенти 3 та 4 курсів факультету економіки і менеджменту за сприяння к.е.н.,доцента Зяйлик М.Ф. відвідали ДП ПрАТ «Оболонь» у м. Красилів Хмельницької області.

Підприємство є конкурентоспроможним виробником  безалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод та активним продавцем сертифікованої продукції, яка відповідає  вимогам міжнародних стандартів. Про якість та безпечність даної продукції свідчить і той факт, що вона реалізовується не тільки на території України, а й у 17 інших країн світу (Німеччину, Польщу, Чехію, Естонію, Латвію, Грецію, Іспанію, Ізраїль, США, Канаду).

Студенти мали можливість познайомитись з історією виникнення підприємства, основними видами діяльності, шляхами розвитку та успіху підприємства.

Під час екскурсії по сучасному підприємству  працівники продемонстрували процес очищення води, підготовки сиропів, технологією виробництва різних напоїв. У залах сучасного виробництва студенти ознайомились із специфікою роботи різних машин та технологічних ліній.

Наприкінці екскурсії студентам на згадку про завод співробітники подарували солодкі напої від ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське».