Студенти-іноземці знайомляться з діяльністю підприємств Тернопільщини

2

Студенти-іноземці знайомляться з діяльністю підприємств Тернопільщини

17 квітня студенти спеціальності «Менеджмент» груп ІБМ-12, ІБМ-13, ІБМ-32, ІБМ-42 під керівництвом д.е.н., професора Кирич Н.Б. та к.е.н., доцента Мосій О.Б. з навчальною екскурсією відвідали одне з провідних в Україні видавничих підприємств з випуску навчальної літератури  – видавництво «Підручники і посібники».

3

Маркетолог підприємства Гап’юк Марія ознайомила студентів з виробничими потужностями та специфікою технологічного процесу виготовлення підручників, зошитів, книг, посібників. Окрім того, вона розповіла студентам про історію створення підприємства, особливості управління.

1

Студенти самі спробували виконувати нескладні операції.

4

Велике зацікавлення у молодих людей викликала робота дизайнера. Бажаючі мали змогу спробувати себе у цій справі.

5

У виставковому залі підприємства студенти побачили готову продукцію, яка виготовляється підприємством. Окрім цього студенти мали можливість поспілкуватись з працівниками підприємства і дізнатись про сучасні проблеми та перспективи його розвитку.

Під час навчального візиту маркетолог підприємства відповіла на численні запитання студентів, які стосувалися організаційної культури, системи мотивації, охорони праці, умов роботи тощо.

Екскурсія була для студентів пізнавальною та захоплюючою. Вони побачили практичне застосування отриманих знань зі спеціальності.