Екскурсія на Львівську пивоварню

10 травня  студенти груп БМ-31 та БМс-32, під керівництвом доцента  кафедри менеджменту у виробничій сфері Зяйлик М.Ф., відвідали культурну столицю України – Львів. Студенти побували на Львівській пивоварні, відвідали музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварні». Там, вони дізнались історію заснування, етапи розвитку та зростання Львівського пивного заводу. Відвідавши музей, вони відчули всю атмосферу клопіткої праці, яка створювалась десятками років. Музей надзвичайно цікавий, на його території присутні різноманітні антикварні речі, велика кількість постерів, плакатів, карт а також фігура відомого Роберта Домса, проте найголовніша роль належить Левові, який знаходиться в самому центрі приміщення. Його образ демонструє всю красу і могутність Львова.

По закінченні екскурсії по підприємству та музею, студенти відвідали центр Львова. Прогулялись затишними вулицями, ознайомились із архітектурними та скульптурними пам’ятками та інше.