Екологічні проблеми в Україні та їх наслідки

18 травня 2018 року урок географії в 9-В класі провела д. е. н., професор кафедри «Менеджмент у виробничій сфері» ТНТУ ім. І. Пулюя Сороківська  Олена Анатоліївна.

На уроці були розглянуті важливі для України екологічні проблеми: вирубування лісів, будівництво ГЕС на Дністрі, забруднення ґрунтів пестицидами і гербіцидами, браконьєрство, зникнення бджіл. Пані Олена ознайомила учнів із міжнародними та українськими екологічними організаціями та їх діяльністю, з еко-сайтами, на яких можна отримати багато цінної інформації («Природа України», «Промислова екологія», «Бюро екологічних розслідувань»)

На завершення уроку була проведена ділова гра, в ході якої учні вжилися в ролі певних тварин і визначили, чим вони корисні для природи і встановили при яких екологічних проблемах їм загрожує найбільша небезпека зникнення.

І як підсумок, учні взяли участь у роботі різних громадських екологічних організацій і визначили, що безпосередньо вони можуть зробити для довкілля.

Головний висновок уроку полягав у тому, що екологічна культура починається із себе і, що екологічні проблеми можна вирішувати тільки спільними зусиллями.