Вперше в Україні олімпіада зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», 28-30 березня вперше в Україні відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування” на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Наш університет представляли Галяберда Андрій та Кузів Яна – студенти п’ятого курсу спеціальності Публічне управління та адміністрування. Олімпіада проходила в два тури. Студенти мали нагоду показати свої знання, розв’язуючи тестові завдання, а також виконуючи творчу роботу.

Вітаємо наших першопрохідців, особливо Андрія Галяберду, який здобув перемогу в номінації «За знання теорії та практики публічного адміністрування», бажаємо їм подальших наукових здобутків у співпраці з викладачами університету.