Екскурсія на ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (ТМ «Молокія»)

23 травня 2018 року студенти третього курсу кафедри менеджменту у виробничій сфері відвідали ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (ТМ «Молокія») під керівництвом доцента кафедри Зяйлик М. Ф.

Зустріли студентів працівники відділу маркетингу дуже привітно, перед тим як ознайомитись з діяльністю підприємства, була проведена дегустація молочної продукції  ТМ «Молокія». Потім студенти ознайомилися із виробничим процесом та новим, автоматизованим обладнанням на підприємстві. Також мали змогу спостерігати за процесом розливу продукції,  її пакуванням та маркуванням.

Хочеться відзначити, що ТМ “Молокія” на даний час зуміла увійти до топ-10 виробників цільномолочної продукції України, топ-5 виробників молока та є №1 у Західній Україні.

Студенти залишились задоволені екскурсією та отримали нові знання у сфері менеджменту, маркетингу, виробництва та збуту.

під керівництвом доцента кафедри Зяйлик М. Ф.