Урочисте вручення сертифікатів випускникам «Школи юного менеджера» 2018

31 травня на кафедрі менеджменту у виробничій сфері відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам навчальних підготовчих курсів «Школи юного менеджера» 2018 року – Вівчаровському Максиму, Давідчук Інні, Оверко Наталії, Курочка Сергію, Сивук Софії, Зіник Юлії, Шведі Тарасу. Звучали слова привітання від завідувача кафедри проф. Кирич Наталії Богданівни та викладачів – Юрик Н.Є.,  Кужди Т.І., Зяйлик М.Ф.

Ця подія співпала з святкування Дня факультету ФЕМ, тому випускники школи мали нагоду не тільки ознайомитися з кафедрами нашого факультету, навчальними аудиторіями, комп’ютерними класами, які знаходяться у корпусі №7, що на «Ватрі»,  але й відвідати  святкову програму «Феєрія ФЕМ» в ОМЦ «Політехнік».

Випускники поділилися своїми враженнями та планами на майбутнє, висловили подяку викладацькому складу за цікаві та змістовні лекційні заняття. Також вони виявили бажання продовжити навчання у «Школі юного менеджера».

Така подія є урочистою не тільки для викладачів кафедри, але й для самих школярів, адже це є першим і вагомим кроком до їх майбутнього вибору професії та ознайомлення з дорослим студентським життям.