Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) передбачає формування Консорціуму українських освітніх закладів, що включає понад 40 освітніх установ з різних областей України, серед яких і Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Метою консорціуму є спільна робота над формуванням освітніх стандартів для підготовки фахівців сфери державного управління і місцевого самоврядування України та підвищення якості навчання в цій сфері.

У рамках Консорціуму освітніх установ для поліпшення спроможності системи освіти у сфері публічного адміністрування та проекту DOBRE представники університету Наталія Кирич, Марія Рудакевич, Ольга Мосій, Олена Сороківська та Наталія Шведа взяли участь у навчальних семінарах для представників ВНЗ-членів Консорціуму, що проводилися в квітні у м.Тернополі, у травні і червні в Києві та вересні в Тернополі на базі Тернопільського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Семінари було проведено експертами Малопольської школи публічного адміністрування (м. Краків, Польща). Лекційні та практичні курси викладали Марчін Завіцкі — доктор габілітований за науковим напрямком «Публічна політика», доктор економічних наук, ад’юнкт кафедри публічного адміністрування Краківського економічного університету; Міхав Кудвач — доктор економічних наук, ад’юнкт кафедри економіки і публічного адміністрування Краківського економічного університету та Роман Жебчук — доктор філософії (економічні науки), інтерн кафедри економіки і публічного адміністрування Краківського економічного університету, координатор польсько-української співпраці в програмі DOBRE.

За результатами проведення семінарів учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації від Малопольської школи публічного адміністрування.