Перший урок школи юного менеджера у школі-медичному ліцеї № 15 для учнів 11 класів

12 листопада відбувся перший урок викладачів кафедри менеджменту у виробничій сфері ТНТУ імені Івана Пулюя в Тернопільській загальноосвітній школі-медичному ліцеї № 15 для учнів 11 класів. Було проведено заняття на тему «Тайм-менеджмент», лектором якого була доцент кафедри Юрик Наталія Євгенівна.

Короткий вступний виступ лектора на початку уроку швидко переріс у розмову-діалог та полемічну бесіду з учнями. Такий дискусійний метод проведення уроку вразив не тільки учнів, але й вчителів, які також були присутні на уроці. Учні навчилися  формувати особистий робочий план на день, визначати бюджет часу та раціонально його використовувати. Підсумовуючи результати уроку викдадач відмітила самих активних та вислухала, тих учнів, які висловили свої думки про отриману інформацію.