Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків, нагородження учасників та урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у ТНЕУ.

За результатами участі студентів (бакалаврів) в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” студентка кафедри менеджменту та адміністрування групи БМ-41 Пельчер Мар’яна за оригінальний та нестандартний розв’язок завдань отримала перемогу у номінації ” Інноваційність”.

Щиро бажаємо розвитку і наснаги, сил досягати своєї мети, отримувати моральне задоволення від навчання і своєї наукової праці, упевненості в собі, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися та непохитної віри у свій успіх та свою велику мету!