Посвята майбутніх менеджерів у студенти

Кожного року для Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя – 1 вересня – особливий День. В цей день відбувається церемонія посвяти у першокурсники. Схвильовані студенти, батьки, викладачі… Адже починається новий навчальний рік, а для викладачів – новий робочий рік. Студентів привітав ректор нашого вузу – Ясній П.В. Особливі слова привітань прозвучали від гостей університету: міського голови Тернополя Сергія Віталійовича Надала, голови ПрАТ “Тернопільгаз” Олега Івановича Караванського, генерального директора ОСП “Корпорація “Ватра” Василя Васильовича Щиренка та  духовного капелана університету отця Ярослава Шевчука.

Чудовим доповненням до свята стали музичні дарунки від студентки магістратури кафедри менеджменту та адміністрування Адріани Гарматюк, майбутніх бакалаврів Тетяни Дзюби, Валерії Жарко, Андрія Дем’янчука та випускника Тернопільського технічного коледжу Івана Нагачевського.

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування також усі вітають наших першокурсників.

Від сьогодні Ви – студенти ТНТУ імені Івана Пулюя – освітнього закладу з високим рівнем підготовки фахівців, багаторічною історією, славетними традиціями. Підготовка, яку Ви отримаєте в університеті, забезпечить кожному з Вас широкі можливості в реалізації інтелектуального потенціалу, професійне та кар’єрне зростання. Перед Вами відкриваються двері університету та шлях до знань, творчих перемог та наукових звершень. Спеціальності «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» дадуть для Вас нові перспективи розвитку та стануть надійним фундаментом побудови Вашого майбутнього.