З 21 по 24 вересня 2019 року в Одесі проходив науково-практичний семінар «Одеса. Рішельє. Форум.»

З 21 по 24 вересня 2019 року в Одесі проходив науково-практичний семінар «Одеса. Рішельє. Форум.» Викладач кафедри Мосій О.Б. прийняла участь у семінарі.

Упродовж  заходу учасники взяли активну участь в обговоренні різних шляхів реформування державної служби, зокрема, запровадження сучасних HR технологій, нових інструментів у навчанні та розвитку персоналу в державних органах, а також питання брендінгу роботодавців, культури державної служби та залучення молоді та фахівців на державну службу. Глобальні HR тенденції у державному управлінні та приватному секторі, майбутні виклики та перспективи для державної служби України обговорено із HR-експертами у сфері державної служби; HR-лідерами з приватного сектору; національними HR-експертами у сфері державної служби та з питань реформування.

Участь у заході взяли HR-експерти у сфері державної служби з країн-членів ЄС та ОЕСР, а також країн ініціативи ЄС “Східне партнерство”, представники міжнародних організацій, посадові особи Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, представники вищого корпусу державної служби та служб управління персоналом державних органів України, освітніх закладів, тренінгових організацій, інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти, HR-лідери з приватного сектору.